Witalizujące serum z warzywami APIS czyli o magii kosmetyków naturalnych

Pamiętam swoje pierwsze przygody z kosmetykami. Krem w okrągłym pudełku z niebieskim wieczkiem był lekarstwem na wszystko, nie ważne czy był mróz, czy upał, nie ważne czy spierzchnięte usta, czy wysuszona skóra na polikach. Był w każdym domu i działał na wszystko. Później zaczęły pojawiać się różne marki, kremy już nie były uniwersalne, a ich działanie i zastosowanie bardziej sprecyzowane. Ich cena również poszła znacznie w górę. Zaczęto używać słów „nowa generacja”, „innowacyjne działanie”, ale dopiero niedawno zaczęliśmy się zastanawiać jakim kosztem otrzymujemy tę skuteczność. Zaczęliśmy uważniej przyglądać się etykietom.

apis kosmetykiNasza świadomość wzrosła o tyle, że już nie tylko potrafimy określić, które składniki nam szkodzą, ale niektóre z nas w domowym zaciszu wytwarzają kosmetyki naturalne dla własnych potrzeb, tak by ograniczyć kontakt z przemycaną we wszystkich produktach codziennego użytku chemią. Osobom, które nie mają czasu, odpowiedniej wiedzy bądź umiejętości firma APIS Natural Cosmetics wyszła na przeciw. To jedna z pierwszych polskich firm, która zaczęła produkować kosmetyki na bazie naturalnych składników i robi to dokładnie od 26 lat.

Dlatego właśnie, kiedy dowiedziałam się, że witalizujące serum z warzywami marki APIS jest zdobywcą nagrody Qultowy Koncept 2015, przyznawanej przez magazyn Kosmetyki oraz Bestsellerem Roku 2014 Imperium Urody przyznawanym przez magazym Imperium Kobiet, uznałam, że warto wypróbować na sobie Moc 5 warzyw.

O marce APIS słyszałam wiele dobrego jeszcze zanim serum trafiło w moje ręce, byłam więc pewna, że efekty stosowania produktu na pewno mnie nie rozczarują. Witalizujące serum z warzywami ma bardzo świeży zapach i fajną konsystencję zawierającą aktywne zielone perełki. Jest bardzo wydajne. Już po pierwszym zastosowaniu czułam, że moja skóra odżyła. Teraz jest naprawdę odżywiona, napięta, pełna życia. Serum nie powoduje żadnych zmian alergicznych, zaczewienień czy wyprysków. Doskonale się rozprowadza i szybko wchłania.

Polecam. Witalizujące serum z warzywami można kupić bezpośrednio nastronie www.apis-sklep.pl (KLIK)

DSC_0066 DSC_0071DSC_0070

One thought on “Witalizujące serum z warzywami APIS czyli o magii kosmetyków naturalnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *