Premium Collagen 5000 – jak działa kolagen morski w proszku?

premium collagen 5000Czy wiesz, co może powodować niedobór kolagenu? Po 25 roku życia organizm zmniejsza produkcję kolagenu, a nasz organizm zaczyna być narażony na efekty procesu starzenia się. Niedobór kolagenu wpływa na stan kości i stawów, może powodować alergie skórne, osłabia cebulki i powoduje wypadanie włosów, osłabia kondycję skóry, paznokci i włosów, a także zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia rozstępów, cellulitu czy przebarwień.

Dlaczego warto zdecydować się na kolagen morski?

Kolagen morski pozyskiwany z ryb jest najbardziej zbliżony swoją budową do kolagenu w organizmie człowieka. Cząsteczka kolagenu morskiego jest mniejsza, dzięki temu jego wchłanialność jest najwyższa spośród różnych typów kolagenów, takich jak kolagen wołowy czy kolagen drobiowy.

Jaki kolagen wybrać?

Premium Collagen 5000 to nutrikosmetyk zawierający unikalną kompozycję składników. Ten rozpuszczalny proszek redukuje zmarszczki, krostki i przebarwienia, poprawia krążenie i funkcjonowanie naczyń krwionośnych, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, zapewnia właściwe funkcjonowanie skóry oraz produkcję kolagenu, dba także o włosy i paznokcie. 

PremiumCollagen5000 wystarczy rozpuścić w szklace letniej wody, soku lub jogurcie. Należy stosować dwie łyżeczki dziennie. W związku z tym, że proszek w swoim składzie posiada także witaminę C, która wspiera prawidłową produkcję kolagenu, smak proszku jest lekko cytrynowy, choć praktycznie wcale nie wyczuwalny jeśli spozywa się go z jogurtem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *