II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet

Zawsze powtarzałam, że w kobietach drzemie niesamowita siła. Potrafią kochać na zabój, nienawidzić po grób i realizować swoje plany bez względu na przeszkody. W ubiegły weekend wzięłam udział w spotkaniu zrzeszającym właśnie takie kobiety. Ambitne, aktywne, zdeterminowane, pragnące zmian. Pozytywna energia aż kipiała i choć II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet był zorganizowany w Gdyni nie zabrakło na nim kobiet z całej Polski. W sumie udział w wydarzeniu wzięło aż 230 osób. Wszystko odbyło się w czterogwiazdkowym Hotelu Nadmorskim, a wszystko za sprawą Ilony Adamskiej, redaktor naczelnej magazynu Imperium Kobiet i Law Business Quality. 

20160305-ik-kongres-gdynia-506

Pierwszy taki kongres odbył się 17 października w Rzeszowie. Oczytałam się wiele relacji, uczestniczyły w nim nawet znajome blogerki, które zachęciły mnie bym wzięła udział w drugiej edycji. Nie mogło mnie tam więc zabrakność. No bo jak?

Wśród prelegentów znaleźli się: Krystyna Mazurówna (wulkan energii nie kobieta), Anna Urbańska (coach twierdzący, że mózg ma 3 kolory i wystarczyło jej posłuchać, by w to uwierzyć), Małgorzata Ohme (cudowna, niesamowita, przesympatyczna kobieta, kiedyś działająca w portalu Mamadu, teraz tworząca własny projekt Ohme.pl), Anna Kerth (znana z serialu „Na Wspólnej” skradła nasze serca szczerością i determinacją) i wielu innych.

Słuchałyśmy o autentyczności w biznesie, biznesowym dress codzie i tym jak ważne jest zadbanie, by nasza własna marka na pewno była nasza. Brzmi dziwnie? Wcale. Wystarczyło tam być.

Podczas przerw kawowych można było wziąć udział w mini targach, na których wystawione były nawet suknie ślubne. Nieziemskie. Z racji tego, że nie jestem i długo nie będę zainteresowana zmianą stanu cywilnego nabyłam przynajmniej cudną bransoletkę i książkę Ani Urbańskiej, którą już zaczęłam czytać.

Kongres zapewnił mi ogromną dawkę energii i inspiracji. Zawarłam kilka nowych znajomości, również biznesowych. Poszerzyłam swoją wiedzę i poukładałam w głowie to, co już wiedziałam. Naprawdę jestem mega zadowolona i wszystkim polecam takie wydarzenia.

Więcej o kongresie na fb https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzynarodowy-Kongres-Imperium-Kobiet-529034270578243/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *