Maska do włosów ReNu Hair Mask

Zgodnie z moimi własnymi obserwacjami i opiniami osób, z którymi rozmawiałam stosowanie masek do włosów przynosi znacznie lepsze rezultaty niż używanie odżywek. Dlatego też bez wahania sięgnęłam po maskę ReNu Hair Mask, która stała się hitem wśród włosomaniaczek z jednej z grup w social mediach.

renu hair mask

ReNu Hair Mask to produkt amerykańskiej firmy Nu Skin, która zdobywa coraz większe rzesze fanów na polskim rynku, a znana jest już w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

Osobiście firmę poznałam podczas jednego z prestiżowych plebiscytów, w którym Nu Skin odebrała nagrodę IK Magazine Awards Women’s Prestige. Produkty pokochałam błyskawicznie i jestem pewna, że wy również pokochacie.

Jak już wspomniałam testowanym przeze mnie produktem była maska do włosów ReNu Hair Mask. Jest to produkt silnie działający na włosy zniszczone, zwłaszcza zabiegami chemicznymi, takimi jak trwała ondulacja, niewłaściwe farbowanie itp. Nie oznacza to jednak, że nie mogą sięgnąć po nią osoby, których włosy nie były poddawane tymże zabiegom. Maska może być stosowana również przez osoby, które stan swoich włosów uznają za dobry, bowiem nasze włosy każdego dnia narażane są na wiele niekorzystnych czynników, takich jak warunki atmosferyczne (wiatr, mróz, słońce), oraz codzienne zabiegi: czesanie szczotką na sucho, niewłaściwe wycieranie włosów, używanie prostownicy czy spłukiwanie zbyt ciepłą wodą.

ReNu Hair Mask w swoim składzie zawiera keratynę, która poprawia wytrzymałość warstwy korowej włosa, oraz składnik CS7, którego zadaniem jest wygładzenie osłonki włosów i nadanie im blasku, który utrzymuje się nawet po kilku kolejnych myciach. Skuteczność maski widoczna jest już po kilku pierwszych zastosowaniach, choć tak naprawdę już po pierwszym nałożeniu można odczuć niesamowitą różnicę w miękkości włosów.

maska do włosów

W zależności od stopnia zniszczenia włosów ReNu Skin Mask stosuje się od 1 do 3 razy w tygodniu. Po dokładnym umyciu głowy szamponem należy równomiernie wmasować maskę we włosy, przykładając więcej uwagi końcówkom i miejscom wyjątkowo zniszczonym. Pozostawiamy ją na włosach na ok. 5-10 minut (ja zostawiałam na 10 minut), po czym dokładnie spłukujemy. W przypadku włosów suchych i zniszczonych, ale nie poddawanych żadnym zabiegom chemicznym wystarczy raz w tygodniu użyć ReNu Hair Mask.

Maska jest bardzo wydajna, cudownie pachnie, świetnie się rozprowadza oraz łatwo się zmywa. Ponadto zapewnia maksymalną ochronę włosom, przyspiesza ich regenerację, ułatwia rozczesywanie i modelowanie włosów oraz dodaje im blasku.

ReNu Hair Mask jest profesjonalnym narzędziem o przemyślanej i przebadanej formule, polecanym przez cenionych stylistów i fryzjerów. Maska nie jest dostępna w drogeriach. Zamówienia należy składać na stronie producenta Nu Skin. Korzystając z hasła BEAUTY można otrzymać 10% rabatu na wszystkie produkty dostępne w ofercie.

Dodaj komentarz