Jelly Bear Hair – biotyna na włosy w formie pysznych żelek

Czego sobie kobiety zazdroszczą poza zgrabną sylwetką? Oczywiście pięknych włosów. Rude chciałyby być brunetkami, brunetki blondynkami, kobiety z krótkimi włosami zazdroszczą innym długich włosów, te z długimi włosami zastanawiają się jakby wyglądały w krótkich, ale boją się zaryzykować. Te z prostymi włosami chciałyby mieć kręcone, a te z kręconymi – proste. Ale wszystkie zgodnie marzymy o tym, by nasze włosy były zdrowe, gęste, błyszczące i łatwo się układały. 

jelly bear hair

Jelly Bear Hair – 500% biotyny

Zawsze marzyłam o kręconych włosach i czasami udaje mi się spełnić to marzenie. Muszę to jednak poprzedzić godzinami spedzonymi w wałkach lub wizytą u fryzjera, ale jak wiadomo efekt nie jest trwały. Nie muszę jednak marzyć o czymś nierealnym, wystarczy, że zapewnię tym włosom, które mam odpowiednią pielęgnację, by je pokochać.

Taką pielęgnacją i jednocześnie ochroną są żelki na włosy z biotyną Jelly Bear Hair. Jest to innowacyjny produkt, który od jakiegoś czasu robi szaleńczą furorę na naszym polskim rynku. Żelki o smaku pomarańczowym dostarczają włosom aż 13 witamin, dzięki którym włosy przestają wypadać, szybciej rosną, są mniej łamliwe, lśniące i zdrowe.

Żelki Jelly Bear Hair w swoim składzie posiadają aż 500% biotyny, która chroni włosy, odżywia je i przyspiesza ich porost. Dodatkowo w składzie znajdują się: witamina A, witamina E, witaminy B1, B3, B5, B6, B9, B12, a także cynk, miedź, mangan i selen. Wszystkie te składniki dbają o kompleksową ochronę i pielęgnację włosów, cebulek oraz skóry głowy.

żelki z biotyną

Jelly Bear Hair – opinia

W opakowaniu jestem wprost zakochana, smak żelek jest bardzo przyjemny, pomarańczowy. Zjada się je z takim samym apetytem jak owocowe żelki w dzieciństwie. Dzienna porcja to dwa misie. Poza widoczną poprawą kondycji wlosów można także zauważyć baby hair oraz większą łatwość w układaniu. Zdrowe, niezniszczone i odpowiednio odżywione włosy łatwiej się układają i naprawdę można to zauważyć już po kilku dniach stosowania żelek.

Żelki Jelly Bear Hair dostępne są na stronie, którą można odwiedzić klikając TUTAJ.

 

Dodaj komentarz